Jak to funguje

Za 15

Seznam partnerů

Partner Hodnota odměny za nákup Lokalita Více informací
       
Lidl 10% celá ČR www.lidl.cz
Catermat 10% celá ČR www.catermat.com/domacnosti
Blackdog Bar&Grill 10% Beroun www.blackdogs.cz
Kometa pub Arena 5% Brno arena.kometapub.cz
MAMMOTH CAFÉ 5% Brno -
Na Tahu 5% Brno www.na-tahu.cz
Restaurace Na Vyhlídce 15% Brno www.restaurace-brno.cz
Restaurace VARNA 10% Brno www.restauracevarna.cz
Restaurace Velorex 10% Brno www.restauracevelorex.cz
Restaurant PADOWETZ 5% Brno www.restaurantpadowetz.cz
Srdcovka Jalta 5% Brno srdcovkajalta.cz
JEAN PAUL'S BISTRO 5% Brno - ul. Běhounská www.jpbistro.cz
JEAN PAUL'S BISTRO Technologický park 5% Brno - ul. Purkyňova  www.jpbistro.cz
JEAN PAUL'S BISTRO 5% Brno - ul. Radnická www.jpbistro.cz
JEAN PAUL'S BISTRO II 5% Brno - ul.Holandská  www.jpbistro.cz
JEAN PAUL'S BISTRO  5% Brno - ul.Netroufalky  www.jpbistro.cz
JEAN PAUL'S BISTRO 5% Brno - ul.Zelný trh www.jpbistro.cz
Brio Lunch 5% České Budějovice www.briorestaurant.cz
Brio Restaurant 5% České Budějovice www.briorestaurant.cz
Potrefená husa České Budějovice 5% České Budějovice - ul. Česká www.staropramen.cz
Potrefená husa České Budějovice 5% České Budějovice - ul. Pražská www.staropramen.cz
Potrefená husa 5% Hradec Králové www.husahradec.cz
Restaurace Mexita 5% Hradec Králové www.mexita.cz
Restaurace Pod Terasami 10% Hradec Králové www.podterasami.cz
Pepe Lopez Cantina Mexicana 5% Chomutov www.pepelopez.cz
Restaurace PROSECCO Jičín 5% Jičín www.proseccojicin.cz
Pepe Lopez Cantina Mexicana 5% Karlovy Vary www.pepelopez.cz
Restaurace - Kejžlická hospůdka
15% Kejžlice Facebook/kejzlickahospudka.cz
Black Horse - Irish Restaurant 5% Liberec www.irskaliberec.cz
Budvarka Liberec 5% Liberec www.liberec.pivnice-budvarka.cz
Chicago Bar & Grill 5% Liberec www.chicago-grill.cz
Pivnice Čerti na Ještědu 5% Liberec www.certinajestedu.cz
Restaurace Letka 5% Liberec www.restauraceletka.cz
Restaurace Neptun 10% Liberec www.restauraceneptun.cz
Restaurace Wimbledon 5% Liberec facebook.com/Restaurace-Wimbledon
Restaurant Kamenný dům 5% Liberec www.kamennydum.com
Sport café pizzeria 5% Liberec www.pizzasport.cz
Švejk restaurant 5% Most svejkmost.cz
Hanácká hospoda 5% Olomouc www.hanackahospoda.com
Koza zůstala celá-vegetariánská restaurace 5% Olomouc www.kozazustalacela.cz
Morgans Restaurant 5% Olomouc www.morgansrestaurant.cz
Potrefená husa 5% Olomouc www.jubilejni.cz
Varna 5% Olomouc www.olomouc.cz/firmy/RESTAURACE
Koliba U Zlatého Jarouše 15% Ostrava www.uzlatehojarouse.cz
Los Capolitos Ostrava 5% Ostrava www.capolitos.cz
Los Capolitos Poruba 5% Ostrava www.capolitos.cz
Pizza Coloseum 5% Ostrava www.coloseum.cz
Restaurace Kaskáda Ostrava Nová Karolína 5% Ostrava www.kaskadarestaurant.cz/Ostrava
Restaurace U Pospíšilů 5% Ostrava www.upospisilu.com
SLEZSKA P.U.O.R. 5% Ostrava www.slezska.com
Hacienda Ranchero - mexická restaurace 5% Pardubice www.haciendaranchero.cz
Potrefená husa Pardubice 5% Pardubice www.husa-pardubice.cz
Baštýrna U Kaplíře 5% Plzeň facebook.com/Bastirnaukaplire/
DEPO café 5% Plzeň www.depobistrocafe.cz
Osterie 5% Plzeň www.martinska.cz
Tank bar Na Spilce 5% Plzeň www.tankbar.cz
Uctívaný Velbloud 5% Plzeň www.uctivanyvelbloud.cz
Burrito Loco Spálená 5% Praha 1 www.burritoloco.cz
Času Dost 5% Praha 1 www.casu-dost.cz
Forky's 5% Praha 1 www.forkys.eu
Las Adelitas - Malé náměstí 5% Praha 1 www.lasadelitas.cz
Las Adelitas - Petrská 5% Praha 1 www.lasadelitas.cz
Pizza Fede 10% Praha 1 www.bistroitaliano.cz
Restaurace Kuchyň 10% Praha 1 www.kuchyn.ambi.cz
Restaurace TISKÁRNA 5% Praha 1 www.restauracetiskarna.com
Vinohradský pivovar 5% Praha 10 www.vinohradskypivovar.cz
Bruxx 5% Praha 2 www.bruxx.cz
Las Adelitas - Americká 5% Praha 2 www.lasadelitas.cz
Pizzerie Grosseto Vinohrady 5% Praha 2 www.grosseto.cz
Restaurace Lemon Leaf 10% Praha 2 www.lemon.cz
Restaurant Pizzeria Matylda 15% Praha 2 www.restaurantmatylda.cz
Vinohradský parlament 5% Praha 2 www.vinohradskyparlament.cz
Burrito Loco Seifertova 5% Praha 3 www.burritoloco.cz
Las Adelitas - Lucemburská 5% Praha 3 www.lasadelitas.cz
Dock House 10% Praha 4 www.dockhouse.cz
Pizzerie Grosseto Brumlovka 5% Praha 4 www.grosseto.cz
Restaurant Na květnici 10% Praha 4 www.nakvetnici.cz
Yam Yam Thai Food & café 5% Praha 4 www.yamyam.cz
Burrito Loco Štefánikova 5% Praha 5 www.burritoloco.cz
Grosseto Anděl 5% Praha 5 www.grosseto.cz
Restaurace Kastrol 5% Praha 5 www.restauracekastrol.cz
Burrito Loco Dejvická 5% Praha 6 www.burritoloco.cz
Pizzerie Grosseto Dejvice 5% Praha 6 www.grosseto.cz
Yam Yam Thai Food & café 5% Praha 6 www.yamyam.cz
Forky's 5% Praha 7 www.forkys.eu
Koza zůstala celá-vegetariánská restaurace 5% Prostějov www.kozazustalacela.cz
Hospůdka Aniččin Dvůr 10% Přerov www.aniccindvur.cz
KOZLOVA PUTYKA 15% Týniště nad Orlicí www.kozlovaputyka.cz
Pepe Lopez Cantina Mexicana 5% Ústí nad Labem www.pepelopez.cz
Restaurace Tyršovka 5% Ústí nad Labem www.restauracetyrsovka.cz
Bistrotéka Valachy  bistro 10% Zlín www.bistrovalachy.cz
Bistrotéka Valachy kavárna 10% Zlín www.bistrovalachy.cz
Bistrotéka Valachy  obchod s pekárnou 10% Zlín www.bistrovalachy.cz

Bistrotéka Valachy kornuterie

10% Zlín www.bistrovalachy.cz
Budvarka Zlín 10% Zlín  
Radegastovna Zlín 10% Zlín  
Pilsner Urquell Original Restaurant 10% Zlín  

 

Získejte ještě více s benefity od Sodexo

Přidejte si bankovní kartu k vaši stravenkové kartě od Sodexo a plaťte bez omezení denním limitem, výší zůstatku, nebo i v případě nulového zůstatku na vašem stravenkovém účtu. Získejte tak ještě více prostředků zpět. 

TopUP

Pravidla akce

Na odkazu níže najdete pravidla ke kampani "PENÍZE ZPĚT"

SODEX001_CASHBACK_KV_Layout_03am_CZ
Footer Sodexo